sla met karakter / 2
Voor wie er niet genoeg van kan krijgen, nog meer sla telkens geselecteerd voor bijzondere en opvallende eigenschappen. Gebruik al deze rassen zeker ook als jonge kropjes, mooi in pot, als pluk- en snijsla of om uit te laten groeien tot kroppen.
-
pablo picasso Een losse kropsla met knapperige structuur in zijn blad. Ongewone rood-paarse tinten in combinatie met diep- groen maakt dit een unieke kleur in een heerlijke zomerse sla.
-
amish deer tongue Stevige compacte kroppen met krokant blad. Ongewone driehoekig gepunte bladeren. Perfecte zomersla.
-
red velvet Prachtige dieprode kropsla, boordevol structuur. Mooi en lekker dus.
-
australische gele Grote tot zeer grote losse brede gegolfde bladeren in een geel-groene tint. Hoge sierwaarde en erg opvallend in combinatie met bijvoorbeeld Red Velvet.
-
goldrush Een losbladige sla in limoengroen, boordevol krullen in zijn blad. Een frisse kleur en volop structuur om heel de zomer van te genieten.
-
- uitverkocht - buttercrunch Zou je kunnen omschrijven als een standaard kropsla, maar dan wel eentje met een stevige krop, knapperig blad, kortom een perfecte standaard kropsla van voor tot najaar.